Дякуємо за позитивний відгук!
Я дуже задоволена покупкою. Скільки кольорів + ще в додаток стеки. Якщо я би була дитиною то я би стрибала від радощів. Дякую, що здійснили мою дитячою мрію. Але наразі я його замовляла для домашнього завдання. Але також для своєї творчості це ідеальний набір кольорів. Дякую
А ми дуже задоволені, що вам сподобався набір!
Вболіваємо за вашу внутрішню дитину, щоб вона отримувала найкращі речі для реалізації себе!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Все чудово, чітко і нічого зайвого. Маска прийшла ціла і така, як потрібно. Дякую)
Дякуємо за позитивний відгук! Раді, що вам сподобалося :)
Теплые перчатки. Сенсор работает хорошо. При плюс 2 градусов тепла руки потели в них, думаю при минусе будет то что надо. Продавец молодец, отправили быстро, всё как в описании. Спасибо.
Дякуємо за позитивний відгук! Раді, що вам сподобалося :)
Дякуємо за позитивний відгук!
Та нормально
Дякуємо за позитивний відгук!