Дякуємо за позитивний відгук!
все дуже чудово! дуже ввічливо, чемно, швидко та якісно! все дуже добре запакували та швидко відправили. я дуже задоволена!!! рекомендую!!!
Дякуємо за позитивний відгук!
Ми щасливі, що вам все сподобалося!
Будемо раді допомогти вам з вибором аксесуарів і надалі :)
Браслет прийшов все добре але не зовсім він червоний більш сказавби світло червоний алий
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!