Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Трохи менше розміром, ніж я розраховувала (я читала опис), але в цілому непогана сумочка. Розмістилося все що треба (телефон, гаманець, ключі). Якість, на перший погляд, теж непогана.
Також, у описі не було вказано ширину ременя, а він трохи вужче, ніж зазвичай. В цілому, все це розраховано під дитину чи підлітка, а я брала для себе, тому все вище описане зрозуміло і не є провиною виробника. Це просто особиста думка.
Відправити надзвичайно швидко. В день замовлення. Отримала на наступний день.
Продавця рекомендую.
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!