Дякуємо за позитивний відгук!
Раді, що Вам все сподобалось, чекатимемо знову у нашому магазині! 😃
Дякуємо за позитивний відгук!
Раді, що Вам все сподобалось, чекатимемо знову у нашому магазині! 😃
Швидке відправлення,хороша продукція 👍
Дякуємо за позитивний відгук!
Раді, що Вам все сподобалось, чекатимемо знову у нашому магазині! 😃
Мені сподобався ваш магазин думаю далі буду купувати ще у вас.
Дякуємо за гарний відгук!
Приємно знати, що Ви залишились задоволені)) З нетерпінням чекатимемо знову ☺️
Дякуємо за позитивний відгук!
Раді, що Вам все сподобалось, чекатимемо знову у нашому магазині! 😃
Дякуємо за відгук!
Чекаємо на нові замовлення! 😃
Дякуємо за відгук!
Чекаємо на нові звернення!)
Дякуємо за відгук!
Чекаємо знову у нашому магазині! 😃
не зв'язався зі мною продавець і не відправляє товар. стоїть оформлення 2 дні і не рухається. незрозуміло чого чекати
Добрий день!
Просимо вибачення за затримки комунікації, у зв'язку з пошуком альтернатив обраній позиції, оскільки в наявності потрібної кількості не було(( Нам шкода, якщо Ви зазнали дискомфорту через ще, прийміть наші щирі вибачення.
Дякуємо за відгук!
Раді будемо бачити знову!))