Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Відмінила замовлення через те, що воно би не встигло приїхати до нашого від'їзду, забрати я би змогла тільки через два тижні. Посилка би поїхала назад. Обов'язково замовлю трохи пізніше.
Дякуємо за позитивний відгук! Раді отримати ще замовлення від вас ;)
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!