Дякуємо за позитивний відгук!
Все прийшло,як в описі. Але шкода,що леска з однієї сторони трішки пом'ята. Як тепер її розправити?
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже шкода, можливо, вона прим'ялася під час транспортування :(
Гарне обслуговування та гарна якість приємний сервіс і мені дуже це сподобалось)))
Дякуємо за позитивний відгук! Чекатимемо на Вас знову!)
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!
Описание відповідає реальності, доставлено швидко, дякую
Дякуємо за позитивний відгук! Чекатимемо на Вас знову!
красивая брошка
Дякуємо за позитивний відгук! Дуже раді, що Вам сподобалася брошка, чекатимемо Ваші замовлення знову!
Дякуємо за позитивний відгук!
Дякуємо за позитивний відгук!