Красне портмоне GP на молнии

Портмоне зі застібкою на блискавці. Достатня кількість відділень під картки та візитівки, відділення під купюри та одне відділення на блискавці, в якому можна зберігати монети та дрібниці.Сам гаманець надійно застібається на блискавку. В ньому зручно зберігати мобільний телефон, окрім звичних предметів для портмоне.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grande Pelle |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Портмоне/Бумажник для нагрудного кармана |
| Расположение | Вертикальное |
| Пол | Женский |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Цвет | Красный |
| Застежка | Молния |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 12 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Толщина | 23 мм |
| Состояние | Новое |